Müşteri Temsilciliği

Bilgilerinizin güncel olduğundan emin olun. Kendinizi güvende hissedin!

GEMDSE Proje Yönetim, hem özel sektör hem de Kamu deneyimine sahiptir. Mevcut durum incelenmesinin de dahil olduğu arazi geliştirme, imar planı denetimi ve revizyonlarının teklif edilmesi, Müşterinin Resmi veya özel diğer unsurlara karşı temsil edilerek Müşterinin optimum fayda ediminde bulunması için gerekli koordinasyon ve stratejik yönetim hizmetini vermektedir.

Veya bazen işler yolunda gitmeyebilir. Mevcut Durum incelemesi ile oluşan ve/veya oluşabilecek hukuki durumların çözümlenmesine destek olmak ve bu süreçte diğer unsurlara karşı Müşterinin stratejisi doğrultusunda reel senaryolar yaratarak meselelerin kısa vadede çözümüne destek olmak gibi yönetim anlayışları geliştirilmektedir.

Her durumda Müşterinin bilgilenmesi, her aşama ile ilgili karar vermesi için gerekli altyapının önerilerle birlikte oluşturulması, en üst düzeyde temsil edilmesi, projenin ve yatırımın reel piyasa ve hedefler doğrultusunda gerçekleşmesi için takip edilmesi GEMDSE Proje Yönetimin en önemli hizmetlerindedir.

Yoruma kapalı.