METODOLOJİ

Bilinen Proje Yönetim enstrümanlarını (yazılım, basılı evrak, şablonlar, takip ve analiz föyleri v.b.) tecrübemizle birleştirerek hedefe ulaşıyoruz.

Genel olarak;

  • Yatırım Öncesi,
  • Yatırım İcrası / İkmali / İnşaatı,
  • Yatırım Sonrası

fazlarına böldüğümüz metodolojimizin Yatırım Öncesi ve Yatırım safhalarının genel manada olmak üzere şematik izahı aşağıdaki gibidir. (büyütmek için resmin üstüne tıklayınız) Ancak, Genel Proje Yönetim ilkeleri ile özel İnşaat Proje Yönetimi ilkelerine ait metodolojilerin, her bir projede tekrar tekrar dikkate alınarak projeye özel hizmetleri ve yatırımın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde revize edilmesi, projenin tüm disiplinleri ve etmenleri bakımından özellikle takip ve anlaşılabilirlik olgularına olumlu manada değer katmaktadır.inşaat proje yönetimi istanbul TürkiyeYatırımın teslimi ile ilgili detaylı prosedür uygulamalarımızın yanı sıra, yatırım sonrası yaşam döngüsü / işletme maliyetlerini de inceleyerek müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

construction project management istanbul TurkeyProje yönetimin bilinen döngüsel ilkeleri, işin neticelenmesi için zaruri olan iş ilerlemesini en iyi biçimde tesis amacıyla kullanılır.

(Hizmetlerimizi detaylı incelemek için burayı tıklayabilirsiniz veya sağ sütunu inceleyebilirsiniz.)

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.